Відбувся XV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

З 26 серпня по 4 вересня на базі Українського дитячого центру «Молода гвардія» в м. Одеса пройшов XV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», присвячений героям-рятувальникам, які загинули при ліквідації аварії на ЧАЕС та героям АТО.
Школа безпеки
За сприяння Управління ДСНС України у Тернопільській області, Зборівського районного методичного кабінету та райдержадміністрації, команду Тернопільської області представляли учні ЗОШ І-ІІІ ст. №2 міста Зборів під керівництвом вчителя предмету фізичного виховання Василя Добромиля та тренера команди педагога-організатора Галини Запорожець.

Участь у заході прийняли 17 команд з 13 областей України. Збір-змагання проводився з метою формування у дітей та молоді культури безпеки життєдіяльності, мотивації до здорового способу життя і безпечної поведінки, виховання патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у підростаючого покоління, сприяння фізичному розвитку молоді, популяризації руху юних рятувальників та пропаганди професії рятувальника.
Табір рятувальник 2017
У ході змагань команди демонстрували уміння діяти в надзвичайних ситуаціях природного та техногенного характеру, здатність до рятувальних дій із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження, проведення пошуково-рятувальних робіт у гірській місцевості, природному середовищі, на акваторії: виконували спеціальні завдання з пошуку, деблокування, надання домедичної допомоги та транспортування постраждалих з використанням найпростіших механізмів та пристроїв аварійно-рятувального призначення, відпрацьовували спеціальні вправи з радіаційно-хімічного захисту, пожежно-рятувальних та інженерних робіт в умовах задимлення, високих температур і висоти з використанням засобів індивідуального захисту, комплектів спеціальної обробки, пожежних, гідравлічних та портативних аварійно-рятувальних пристроїв і механізмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *