Про нас

За ініціативою та під патронатом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, рішенням учасників установчої конференції, яка відбулась 16 квітня 1999 року, було створено Всеукраїнський громадський дитячий рух “Школа безпеки” (свідоцтво про реєстрацію видане Міністерством юстиції 20.04.00 №1413) який є добровільною, незалежною, неполітичною масовою всеукраїнською громадською дитячою організацією .

Повна назва Руху: Всеукраїнська громадська дитяча організація “Всеукраїнський дитячий рух “Школа безпеки”. Коротка назва Руху: Всеукраїнський рух “Школа безпеки”.
Юридична адреса Координаційної ради Руху: 04074, м. Київ-74, вул. Вишгородська, 21.

Регіональні відділення Руху створено у всіх областях України, містах Києві та Севастополі і діють за сприяння навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, територіальних підрозділів та професійних аварійно-рятувальних служб ДСНС України.

Прообразом Руху стали клуб “Юний рятувальник” м.Суми, юнацькі формування з рятувальної справи Тернопільської області та м.Севастополя, ”Школа безпеки та виживання” Бородянського центру “Довір’я”.

Метою “Школи безпеки” є підвищення рівня практичної підготовки підростаючого покоління щодо дій в екстремальних ситуаціях, по наданню само- та взаємодопомоги, набуття навиків автономного виживання, уміння проводити рятувальні роботи за допомогою найпростішого спорядження. Одним із основних напрямків є проведення змагань для підвищення технічної та тактичної майстерності учасників Руху, оцінки можливостей команд та виявлення кращих. Кожна людина повинна володіти елементарними навиками врятування свого життя і цю можливість надає “Школа безпеки”.

Головний девіз Руху: “Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти”.
Рух “Школа безпеки” – відкритий для всіх.